ssd diskli

WordPress Hosting

Linux web hosting, Türkiye’de websitesi kurulumunda en çok tercih eden kontrol paneli, Kullanımı kolay, Türkçe olması, güvenli olması hızlı ve kesintisiz çalışması tercih sebebidir.

Tek tık ile 1000 ler script kurun

linux web hosting paketlerinde hızlı ve kolay kurulum sağlayan softcolous ile hemen sitenizi kurun .

WORDPRESS
JOOMLA
DRUPAL
CSS 3
OPENCART
node js
blank

Ücretsiz Taşıma Varmı ?

Evet tüm sitelerinizi ücretsiz taşıyoruz !

blank

Ücretiz Domain Varmı ?

Seçeceğiniz web hosting paketlerimizde ücretsiz domain seçeneği var ise kullanabilirsiniz .

öne çıkan benzersiz avantajlar.

%100 Ssd Hosting Performansı

Limitsiz webhost paketlerimiz, siteniz için en iyi sayfa açılış hızını sağlayacak, %100 SSD altyapısına sahip sunucular üzerinden hizmet vermektedir. 

Güçlü Sunucular

Tüm sunucularımız son teknoloji donanımları, tamamı yedekli web server omurgası ve yüksek internet altyapısına sahip TIER III veri merkezinde barındırılmaktadır. 

Ücretsiz Ssl

Google gibi arama motorları SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanır. Ücretsiz SSL hizmeti, sitenizin arama motorlarında yükselmesine yardımcı olur.

Anti Spam ve Virüs Koruması

Tüm sunucularımız AntiSpam Gateway arkasındadır. Bu sayede iletileriniz spam klasörüne düşmez ve direkt olarak inbox kutusuna iletilir.

Cloudlinux Alt Yapısı

Tüm sunucularımızda Cloudlinux ve cagefs yazılımlarıyla güvenli web siteleri .

Türkçe Cpanel ve Plesk

Hosting hizmetiniz, güvenilir ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılan cPanel veya Plesk kontrol paneli ile kolaylıkla yönetilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hosting hizmetimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular ve yanıtları.

WordPress, ücretli/ücretsiz yüzbinlerce farklı tema ve eklenti içerisinden ihtiyaç duyduğunuz bileşenleri kullanarak dilediğiniz şekilde bir web sitesi oluşturmanızı sağlayan içerik yönetim sistemidir.

Temelinde Linux altyapısı kullanılmakta olup sipariş sonunda WordPress hazır olarak teslim edilmekte ve herhangi ek bir işleme gerek kalmadan kullanılabilmektedir. Kurulum süreci ile zaman harcamak istemeyen, kurulum için yeterli bilgiye sahip olmayan ya da yeni başlayan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

WordPress yazılımı temelde PHP dilini kullanır ve PHP dilinin en stabil çalıştığı platform Linux’tur. WordPress hosting hizmetlerinin sağlandığı bütün sunucularımız Linux altyapısını kullanan güncel donanımlar ve bileşenlere sahiptir. Uygun altyapının sağlanması nedeni ile de alacağınız performans yüksek olacaktır.

Çözüm Odaklı Destek

Ugnhosting.com'da ihtiyacınız olduğu anda güçlü bir ekipten destek almanın tadını çıkarın .