ssd diskli

Windows Hosting

Linux web hosting, Türkiye’de websitesi kurulumunda en çok tercih eden kontrol paneli, Kullanımı kolay, Türkçe olması, güvenli olması hızlı ve kesintisiz çalışması tercih sebebidir.

Tek tık ile 1000 ler script kurun

linux web hosting paketlerinde hızlı ve kolay kurulum sağlayan softcolous ile hemen sitenizi kurun .

WORDPRESS
JOOMLA
DRUPAL
CSS 3
OPENCART
node js
blank

Ücretsiz Taşıma Varmı ?

Evet tüm sitelerinizi ücretsiz taşıyoruz !

blank

Ücretiz Domain Varmı ?

Seçeceğiniz web hosting paketlerimizde ücretsiz domain seçeneği var ise kullanabilirsiniz .

öne çıkan benzersiz avantajlar.

%100 Ssd Hosting Performansı

Limitsiz webhost paketlerimiz, siteniz için en iyi sayfa açılış hızını sağlayacak, %100 SSD altyapısına sahip sunucular üzerinden hizmet vermektedir. 

Güçlü Sunucular

Tüm sunucularımız son teknoloji donanımları, tamamı yedekli web server omurgası ve yüksek internet altyapısına sahip TIER III veri merkezinde barındırılmaktadır. 

Ücretsiz Ssl

Google gibi arama motorları SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanır. Ücretsiz SSL hizmeti, sitenizin arama motorlarında yükselmesine yardımcı olur.

Anti Spam ve Virüs Koruması

Tüm sunucularımız AntiSpam Gateway arkasındadır. Bu sayede iletileriniz spam klasörüne düşmez ve direkt olarak inbox kutusuna iletilir.

Cloudlinux Alt Yapısı

Tüm sunucularımızda Cloudlinux ve cagefs yazılımlarıyla güvenli web siteleri .

Türkçe Plesk Kontrol Panel

Hosting hizmetiniz, güvenilir ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılan cPanel veya Plesk kontrol paneli ile kolaylıkla yönetilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hosting hizmetimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular ve yanıtları.

Windows Hosting paketleri, .ASP . ASP.NET yazılımına sahip, yüksek MsSQL veritabanı ihtiyaçlarını karşılayan hosting paketleridir. Vargonen Windows Hosting paketleri ile ihtiyacınız olan en iyi kaynaklara, harika fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yüksek performans ve kesintisiz hosting hizmetlerimiz ile web projelerinize başarıya ulaşın.

Ugnhosting Windows Hosting paketlerinde, en iyi performansı alabilmeniz ve uyum sorunları yaşamamanız için en güncel sürüm olan Windows Server 2016 kullanılmaktadır. Türkiye’nin en güçlü veri merkezi üzerinden, tamamı yedekli network ağına sahip Vargonen sunucuları ile Windows hosting projelerinizi kesintisiz olarak yayınlayın.

Web hosting paketinizi satın aldıktan sonra, paketiniz ile birlikte ücretsiz olarak sunulan Plesk kontrol paneli üzerinden, Joomla, OpenCart.. gibi hazır web uygulamalarını tek tıkla kurarak, web sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Çözüm Odaklı Destek

Ugnhosting.com'da ihtiyacınız olduğu anda güçlü bir ekipten destek almanın tadını çıkarın .