X
X

E-Ticaret Hosting Paketleri

E-TİCARET HOSTİNG

E-ticaret hosting, kullanıcıların zaman ya da mesafe engellerini kaldırarak, elektronik ortamda mal ya da hizmet almalarına sağlayan ve günümüz dünyasında çok fazla yaygınlaşan bir sistem olmaktadır. Günümüzde oldukça hatırı sayılır bir tüketici kitlesi alışverişlerinin büyük bir kısmını E-Ticaret aracılığı ile yapmaktadır.

Elektronik Ticaret, bir ürün veya hizmetlerinizi internet siteniz aracılığı ile  müşteri kitlenize gösterebileceğiniz ve sipariş alımı yapabileceğiniz bir yöntemdir. E-Ticaret Hosting paketleri aracılığı ile üzerinde bir çok işlem yapabileceğiniz online mağazanızı kendiniz yaratabilirsiniz. Ürün gruplarınızı, özelliklerini ve panellerinizi hedef kitlenize göre belirleyebilirsiniz.

E-Ticaret hosting kullanarak, ürün gruplarınızı internet sitenize kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. Her çeşitte ve boyutta bulunan fiziksel özellikte ya da ayrıca dijital ürün gruplarınızın da satışını yapabilir, alışveriş yapanlara müşterilere ürünlerin yelpazelerini, çoklu ürün indirimlerini sunabilir ve ayrıca büyük firmaların da yaptığı gibi çevrim içi pazarlara ait ürün gruplarını da satabilirsiniz.

 Ayrıca ürün görsellerinizi, ürüne ait teknik açıklamaları ve satın alma şekillerini de kolayca güncelleyebilirsiniz. Sipariş ve stok durumlarınızı takip ederek, müşteri hesaplarını da yalnızca tek bir ekran üzerinden yönetimini sağlayabilirsiniz  

E-TİCARET HOSTİNG PAKETLERİ

E-ticaret hosting size ürün gruplarınıza, ticaret alanınıza ve ihtiyaçlarına göre paket seçmenizi gerektirecektir. Uygun bir e-ticaret hosting paketi belirlemek, sizin için önemli bir karar olacaktır. Ürün gruplarınıza ve ticari faaliyetlerinize göre müşterilerinize iyi bir alışveriş tecrübesi yaşatmak istersiniz.

Bu tecrübeyi yaşatmak için de önemli detaylara dikkat çekmek ve müşterinizi doğru bir şekilde yönlendirmek gerekecektir. Müşterilerinizin kaliteli bir deneyime sahip olması ve aksamasız bir şekilde alışveriş yapmaları için sizin için en doğru olacak hosting paketine karar vermeniz gerekmektedir. Sizin için doğru bir hosting paketi seçmek popülerliğinizin de artmasını sağlayacaktır.

Müşterileriniz sitenizde memnun kalacağı bir alışveriş deneyimi yaşarlarsa, web sitenizi daha sonrasında da ziyaret edeceklerdir ve bu tavsiyeler aracılığı ile başkalarının da sitenizi ziyaret etmesine ve müşteri kitlenizin artmasına olanak sağlayacaktır. Seçeceğiniz hosting paketinizin, büyüyen ve gelişen müşteri kitlenize göre, ihtiyaçlarınızı karşılaması ve destekte bulunmasını gerektiğini de unutmamalıyız.

E-TİCARET HOSTİNG NELER SAĞLAR?

E-ticaret hosting kullanıcılara ürün gruplarına ve ticari faaliyetlerine göre farklı yararlar sağlamaktadır. Bunları kısaca özetleyecek olursak;

  • Çok sayıda bulunan ürünü tek seferde yazılımın içerisine yükleyebilir ve tedarikçi firma ürün güncellemesi yaptığı zaman sizin sayfanız da otomatik verileri tedarikçi firmadan çekerek güncellenecektir.
  • Aynı zamanda Seo optimizasyonu denilen durumu sağlar, yani arama motorlarında yer almanız daha da kolaylaşır.
  • Sanal pos entegrasyonunu size sağlayacaktır, yani bütün bankaların sanal pos hizmetlerini sitenize entegre duruma getirebilirsiniz.
  • Veri analizi ya da muhasebe takip etmek gibi bir çok imkana sahip olursunuz.
  • Güvenli yazılım hizmeti anlamına gelen SSL ile çalıştığından dolayı müşterilerinize tam güvenlik sağlayarak alışveriş konusunda gerekli güveni sağlayabilirsiniz.
  • Ayrıca sosyal medya uyumu da olduğundan çok fazla sayıda müşteriye ulaşma özelliğine de sahip olursunuz.

Top